Beagle są najlepsze !!!

Hodujemy i wystawiamy beagle już wiele lat i jesteśmy całkowicie oddani sprawie ulepszania tej rasy i znajdowania najlepszych domów dla jej przedstawicieli. Wszystkie nasze psy wychowują się w domowych warunkach i są przede wszystkim naszymi przyjaciółmi, a psami wystawowymi dopiero potem.

Poniższe strony dadzą ci pewne wyobrażenie o tym czym jest posiadanie psa, a beagla w szczególności Jeżeli jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej rodziny o beagla, skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci w twoich poszukiwaniach. Sami zajmujemy się hodowlą i możemy skontaktować cię z innymi hodowcami. Będziemy chętnie służyć ci radą i pomocą oraz wszelkimi wiadomościami i kontaktami. Na tej stronie będą się stale pojawiać nowe informacje i adresy.

Zaglądaj do nas często.
dr Andrzej W. Baciński
www.catulus.pl
www.beagle.pl

 

Miłość do psów

Psy, tak jak wszystkie zresztą zwierzęta, mogą wnieść w nasze życie wiele radości i wspaniałych przeżyć. Te strony poświęcone są właśnie psom i tym wspaniałym momentom, które możemy z nimi mieć. Jest naszym obowiązkiem kochać psy tak mocno jak one kochają nas.

Pamiętać trzeba też, że psie życie nie jest długie. Człowiek ma szansę w swoim życiu kochać wiele psów, każdego szczególnie i inaczej niż inne. Śmierć psa jest czasem wielkiego smutku. Te strony powstały właśnie z powodu miłości, którą dostałem od moich psów, dlatego czytając je śmiej się ze mną, płacz ze mną, i przede wszystkim, kochaj swojego psa. Jego życie jest krótkie, dlatego trzeba je bardzo cenić.